MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Brudbuketthållare 9939434
nr 993 9434
Brudbuketthållare
omkring sekelskiftet 1900, wear, damages.
omkring sekelskiftet 1900
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1100
Monday November 9 2015
at 20:57:31
900 kr
1.000 kr